zOMGies

zOMGies WEBAPP

Uciekaj kto może, bo zombie na dworze!

zOMGies to darmowa gra online, w której walczymy przeciw hordom zombie. Jak powszechnie wiadomo, najlepszą formą samoobrony jest sprint, więc ciągle biegniemy. Aby dopomóc szczęściu możemy również strzelać. Zobacz pełny opis

Zalety

  • Doskonała na kilka chwil bezmyślnej rozrywki
  • Szybka

Wady

  • Po pewnym czasie może być nużąca
Więcej

Dobry
7

zOMGies to darmowa gra online, w której walczymy przeciw hordom zombie. Jak powszechnie wiadomo, najlepszą formą samoobrony jest sprint, więc ciągle biegniemy. Aby dopomóc szczęściu możemy również strzelać.

Gra zOMGies nie grzeszy skomplikowaniem, ale to wcale nie wada. Zombie biegną zawsze z lewej strony ekranu, więc nasz bohater ucieka zawsze w prawo. Co ciekawe, możemy lawirować między biegnącymi zombie i ostrzeliwać je również z tyłu. Nie zmienia to naszej sytuacji taktycznej, bo zombie jest tak samo wrażliwy na kule z każdej strony. Daje nam to jednak pewne pole do popisu.

W zOMGies sterujemy strzałkami lub klawiszami WASD, a myszką wskazujemy kierunek strzału i naciskamy na spust. Im dalej w las, tym bardziej śmiercionośne bronie spotkamy w naszym arsenale. Na naszej drodze odnajdziemy też na przykład beczki, których wybuch skutkuje chwilowym zmniejszeniem presji ze strony zombie.

zOMGies

Wypróbuj

zOMGies WEBAPP